OBCHODNÍ INFORMACE » DODACÍ A PLATEBNÍ PODMÍNKY
Dodací a platební podmínky

Po odeslání objednávky dojde k registraci zakázky a objednávající dostane ihned obratem rekapitulaci objednávky na jím uvedenou e-mailovou adresu, variabilní symbol pro platbu, částku k platbě včetně poštovného a bankovní spojení.

Každý produkt má ve své kartě uvedenu skladovost. Pokud je zboží skladem, expedujeme jej do dvou dnů od přijetí objednávky, zpravidla do druhého dne.

Zasílání přepravní službou - ČR:

Zboží je možno kupujícímu zaslat přepravní službou Českou poštou s.p..  Cena přepravy se řídí dle ceníku aktuálního v den objednávky.

Osobní odběr:

Zboží může převzít kupující nebo  jím zastoupená osoba. Tato osoba se musí dostatečně identifikovat a prokázat platným občanským průkazem nebo platným cestovním pasem. Osobní odběr je pouze po předchozí domluvě a na místě určeném prodávajícím.

Nechtěné zboží (Odstoupení od kupní smlouvy):

Náklady při posílání nechtěného zboží zpět platí kupující.


Platební metody:

-bezhotovostně převodem na účet prodávajícího;

Kupující, který je podnikatelem, je povinen (kupujícímu, který je spotřebitelem, je tento postup doporučen), aby bezprostředně při dodání překontroloval spolu s dopravcem stav zásilky (počet balíků, neporušenost pásky, poškození krabice) podle přiloženého přepravního listu. Kupující je oprávněn odmítnout převzetí zásilky, která není ve shodě s kupní smlouvou tím, že zásilka je např. neúplná nebo poškozená. Pokud takto poškozenou zásilku kupující od přepravce převezme, je nezbytné poškození popsat v předávacím protokolu přepravce.

Neúplnou nebo poškozenou zásilku je nutno neprodleně oznámit e-mailem na adresu info@pieceofterrain.cz, sepsat s dopravcem škodní protokol a tento bez zbytečného odkladu zaslat faxem, e-mailem, nebo poštou prodávajícímu. Dodatečná reklamace neúplnosti nebo vnějšího poškození zásilky nezbavuje kupujícího práva věc reklamovat, dává však prodávajícímu možnost prokázat, že se nejedná o rozpor s kupní smlouvou.